CLK WORLD

Follow Us

Proje Kargo Taşımacılığı

CLK İpekyolu Lojistik ve Ticaret A.Ş.; uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek proje taşımacılığı konusunda uzmanlık kazanmıştır. Coğrafi konumu dolayısıyla ulaşılması en zor bölgelere proje taşımacılığı hizmeti vermektedir.

CLK İpekyolu Lojistik ve Ticaret A.Ş.; Proje Kargo Taşımacılığına bağlı olarak yük yol etüt hizmeti, vinç hizmeti ve yük sabitleme hizmeti de vermektedir. Kara yolu, deniz yolu, nehir yolu, demir yolu ve hava yolu taşımaları konusunda uzman ekibi sayesinde endüstriyel yükler için en uygun taşıma modelini sunmaktadır.

Proje Kargo Taşımacılığı

Proje Kargo Taşımacılığına Yan Hizmetlerimiz

Yol etüt (route survey) hizmetleri:
Yükün ölçüleri ve ağırlıklarına göre köprü ve tünel geçişleri için hesaplama yapılarak taşınacak yükler için en doğru güzergâh tespit edilir.

Vinç (heavy lift) hizmetleri:
Yüklerin teknik çizimlerini incelenerek güvenli şekilde aktarılabilmesi için uygun kaldırma ekipmanı tespit edilir. Çevre ve meteorolojik şartlar da göz önüne alınarak planlama yapılır.

Yük sabitleme/çözme (lashing and unlashing) hizmetleri:
Yükün sabitleneceği araca ve taşınacak zamanın hava şartlarına göre farklı hizmetler gerektirmektedir. Ürünlerin sevk güzergahına göre doğru sabitleme ekipmanlarının ve sabitleme yönteminin seçilmesi gerekir.

Referanslarımız

Proje Kargo Referans 1
Proje Kargo Referans 3
Proje Kargo Referans 2
Proje Kargo Referans 3
Proje Kargo Referans 3
Proje Kargo Referans 3
Proje Kargo Referans 3
Proje Kargo Referans 3