CLK WORLD

Follow Us

Lojistik

Bildiğimiz yollardan gidiyoruz!
CLK İPEK YOLU LOJİSTİK VE TİCARET A.Ş., bilgi ve deneyiminin üst düzeyde olduğu alanlarda faaliyetlerini yürütür. Çünkü uzmanlığın ve birikimin başarıya giden en doğru ve kestirme yol olduğunu iyi bilir.

Güvenli Yollarda, Güvenle Yoldayız!

CLK İPEK YOLU LOJİSTİK VE TİCARET A.Ş. olarak taşımacılığın en doğru biçimde gerçekleşebileceği tüm yolları kullanıyoruz. Biz yoldaysak, gözler arkada kalmaz…
Karayolu  - Denizyolu - Demiryolu - Havayolu - İntermodal  - Proje Kargo - Depoculuk

İşin Doğrusu!

Doğru ürünlerle - Doğru ekiplerle - Doğru miktarlarda - Doğru yollardan - Doğru stratejiyle - Doğru zamanda - Doğru maliyetle - Doğru taşıma modeliyle

Optimum zaman, rasyonel maliyet…

Lojistik alanında tasarruflu hizmet vermek öncelikli ilkemiz. Maliyetin, zamanın, ve güvenin sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Geliştirdiğimiz tüm stratejileri bu prensiplerin üzerine oturtuyoruz. 
Kara, hava, deniz ve demiryolu taşımacılığıyla birlikte; proje kargo ve depoculuk hizmetleri de veren CLK İPEK YOLU LOJİSTİK VE TİCARET A.Ş., çevresel olarak sürdürülebilir olan intermodal  operasyonları da sizin için başarıyla uygular.

 

 

İNTERMODAL TAŞIMACILIK

Avantaj sizde…

Taşımacılık yaptığımız ülkelerin kilit noktalarındaki irtibat ofislerimiz aracılığıyla; konteynerlere yüklediğimiz malzemeleri elleçleme olmadan entegre sistemlerle taşıyoruz.
Birden fazla taşıma moduna uygun olan bu sistem; size daha düşük maliyet, sürdürülebilir olma ve zaman tasarrufu sağlama gibi faydalar getiriyor.
Yükünüzün taşıma kabından çıkarılmadan taşınabilmesi sayesinde, aktarma sırasında yaşanabilecek hasarlar da ortadan kalkıyor.

İNTERMODAL TAŞIMACILIK

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

İşleriniz, Bizimle Rayında Gidecek…

Bakü-Tiflis-Kars hattı ve Hazar Denizi’ni geçen orta koridordaki demir yolları başta olmak üzere dünya coğrafyası üzerinde uzanan birçok yola imzamızı atıyoruz…
Demiryollarının; intermodal taşımacılık ve konvansiyonel vagon taşımacılığı konusunda sunduğu avantajları sizin adınıza değerlendiriyoruz. 

DEMİRYOLU TAŞIMACILIĞI

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Yükümüzle beraber, sorumluluk da taşıyoruz…

Don on Volga kanalı üzerinden Hazar Denizi’ne nehir gemilerinin ve Akdeniz, Marmara, Karadeniz, Azov Denizi üzerindeki yüksek tonajlı gemilerin ardında CLK’nın bıraktığı dalgalar var…
Uluslararası üyeliklerimiz ve iş ortaklarımız ile deniz taşımacılığında ihtiyaçlara yönelik FCL ve LCL tipi konteyner sevkiyatlarını da içeren özel çözümlerimizle, sorumluluklarımızı sizi memnun edecek biçimde yerine getiriyoruz.

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

PROJE KARGO

Özel malzemeler, özen ister! 

Ölçüleri ya da ağırlığıyla özel ekipmanlar ya da çözümler gerektiren yükleriniz varsa, CLK sorununuzu en etkin biçimde çözüyor. Ciddi uzmanlık ve deneyim gerektiren bu tip taşımalarda yararlandığımız multimodel sayesinde, gönül rahatlığıyla malzemelerinizi bize teslim edebileceksiniz.  
Dünyanın farklı lokasyonlarında kurduğumuz işbirliklerinin desteğiyle, birçok taşıma projesinde deneyim kazanmış uzman ekibimiz, kuramsal bilgilerini pratikleriyle birleştirerek işinizi kolaylaştırıyor.

PROJE KARGO

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Aklınızı yola değil, işinize verin!

CLK ; Avrupa ve Çin arasındaki modern İpek Yolu güzergahı boyunca Orta Asya, Kafkaslar ve Türkiye’ye uzanan yollar başta olmak üzere tüm dünyada hizmet vermektedir.
Dünyanın farklı coğrafyalarında kurduğu işbirlikleriyle taşımacılık konusunda size daima güvenilir çözümler sunar. Gerçekleştirdiğimiz komple ve parsiyel taşımacılık operasyonları ile aklınız yolda değil, işinizde kalır… 

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Gökyüzünden yeryüzüne, tam zamanında…

Faaliyet gösterdiğimiz coğrafi bölgelerde yer alan ülkelerin ulusal havayolları ile kurduğumuz güçlü ve güvenilir bağlantılarla ürünlerinizi süratle taşıyoruz. 
En küçük kargo yüklerinden charter’a kadar havayolu taşımacılığının tüm alanlarında beklentilerinizi eksiksiz karşılıyoruz… 

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

DEPOLAMA

Emanetiniz, korumamız altında!

Yılların ötesinden getirdiğimiz tecrübeyle ürünlerinizi depolarımızda özenle koruyor, size sorun yaşatmayacak biçimde teslim ediyoruz. Uzman kadromuzla tekstilden inşaata, otomotivden sağlığa birçok sektöre depolama hizmeti veriyoruz. 
Ürünlerinizin bizim emanetimiz olduğunu ve bize içten güvendiğinizi asla unutmuyoruz.  

DEPOLAMA