CLK WORLD

Follow Us

Manifestomuz

Yerelden Globale Yolculuk Notları

Mensubu bulunduğumuz büyük bir ailenin DNA'larını taşıyarak çıktığımız bu yolculuğumuzun  ana güzergâhı, Çin'den Atlantik Okyanus'na uzanan Modern İpek Yolu'dur. 

''Dünyayı Erişilebilir Kılmak'' sloganımıza sadık kalarak, gün geçtikçe genişleyen faaliyet coğrafyamızdaki yerleşik temsilcilerimiz sayesinde, hem paydaşlarımıza ''lokal'' olmanın avantajlarını sunuyor hem de genlerimizden getirdiğimiz ''global'' bakış açısıyla  değer katıyoruz.

Zamanın ruhuna uygun geliştirdiğimiz projeler ile geleceğin iş modellerini ön gören çözümler tasarlıyor, girişimci ve mükemmeliyetçi bakış açımız sayesinde, maksimum müşteri memnuniyeti  sağlayarak onlarla kalıcı bir bağ kurmayı hedefliyoruz.

Biz diyoruz ki...

  • Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz dahil  tüm paydaşlarımız yaşamsal önceliğimizdir.
  • Saydamlığı ve her zaman iletişime  açık olmayı hayati bir varoluş şartı olarak algılıyor ve bunun gereklerini her koşulda yerine getirmeye çalışıyoruz.
  • Güvenilirlikten, dürüstlükten ve adaletten ödün vermeden takım çalışmasnına önem veriyor, çevikliğimiz deneme arzumuzla birleştirip dinamik ve yenilikçi bir ekip ile  bitmeyen öğrenme sürecine inanıyoruz.
  • Şirketimizin gövdesini lojistik,ticaret ve tedarik oluştururken, aklımızı ve kalbimizi kadim değerlerimiz ve sosyal sorumluluk bilincimiz ile doldurduk. Bu sayede tüm çalışmalarımızda, insana verdiğimiz önemi görebilir, topluma ve dünyaya kattığımız izleri bulabilirsiniz.
  • Bulunduğumuz tüm ülkelerde ve sektörlerde değişmeyen önceliğimiz, ülkenin kaynaklarına ve çevreye zarar vermeden doğanın korunması bilinciyle çalışmaktadır. ''Sürdürebilirlik'' hedefimizi aklımızdan çıkarmadan, çevreye ve topluma saygı duyarak yaşarız. Çünkü biz, doğanın bir parçasıyız. Onunla mücadele halinde değil, uyum içinde yaşarız.

Saygılarımızla,