CLK WORLD

Follow Us

Medikal Ürünler

Hep Birlikte Kazanacağız! 

Çin’den başlayarak yayılan ve insanlığı etkisi altına alan Covid 19 pandemisinin dünya için ciddi tehdit oluşturduğunu gördüğümüzde, bizim de mücadeleye katkıda bulunmamız gerektiğine inandık. 
Virüsün etki alanını genişletmesi, küresel anlamda tedarik sıkıntısı doğuruyordu. Vakit çok geç olmadan harekete geçmeliydik ve biz de süratle TYPE IIR standartlarına uygun tek kullanımlık yüz maskelerinin üretimine karar verdik. 
Bugün geldiğimiz noktada, yüz maskeleriyle birlikte kişisel koruyucu ekipmanlarını da, Türkiye başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve dünyanın diğer ülkelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı, insanlık görevimiz olarak kabul ediyoruz.

CLK İPEK YOLU LOJİSTİK VE TİCARET A.Ş. olarak, başta Çin ve çevresini etkileyen bölgesel salgın olarak görülen yeni tip corona virüsün (Covid-19) Asya sınırlarını aşıp insan sağlığını dünya çapında tehdit etmeye başlamasıyla, 2020 yılında küresel arz eksikliğine katkı sağlamak amacıyla TYPE IIR standartlarında tek kullanımlık yüz maskeleri üretmeye başladık.

Yerli üretimin verimliliğin çok önemli olduğuna inanıyor ve tüm CLK TYPE IIR yüz maskelerini Türkiye'de üretiyoruz. Bunu koronavirüs salgınıyla mücadelemizde taahhüdümüz olarak kabul ediyoruz. CLK İPEK YOLU LOJİSTİK VE TİCARET A.Ş., tüm dünyada tedarik edilmek üzere yüz maskeleri dışında kişisel koruyucu ekipmanları da hem Türkiye’de hem de daha önce olduğu gibi Avrupa’da , Afrika’da dünyanın her yerinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam etmektedir.

CLK TYPE IIR YÜZ MASKESİ 3 KATMANDAN OLUŞUR


 

MASKELERİMİZ

Maske
Maske 2
Maske 3
Maske 4
Maske 5
Maske 6
Maske 7
Maske 8
Maske 9
Maske 10